Zestawy treningowe

Piękny wygląd zależy wyłącznie od nas. Wymaga włożenia ciężkiej pracy związanej z odpowiednim odżywianiem, rezygnacją z pewnych produktów i przede wszystkim wdrożenia do naszych codziennych zajęć ćwiczeń. Aktywność fizyczna pozwoli nam osiągnąć oraz utrzymać wymarzony wygląd i piękną figurę. Do największych zalet należy jednak to, że będziemy zdrowe, sprawniejsze, szczęśliwsze. W tej części znajdziesz gotowe zestawy treningowe, które pomogą Ci w zrzuceniu zbędnych kilogramów, podkręcą metabolizm oraz wzmocnią mięśnie całego ciała.

Propozycje ćwiczeń

Plany treningowe, zestawy ćwiczeń składają się z bardzo dużej ilości kombinacji ruchów naszego ciała. Jeżeli nie korzystamy z gotowych programów pozycje ćwiczeniowe mogą przyprawić o zawrót głowy. Jest wiele ćwiczeń - w zależności od partii naszego ciała mogą to być ćwiczenia na nogi, ręce, brzuch czy plecy. Dla osoby początkującej ułożenie własnego planu treningowego może być dość trudne. Tutaj postanowiłam zamieścić kilka propozycji ćwiczeń, które możesz wdrożyć do własnego planu treningowego.

Aeorobiczna Szóstka Weidera A6W

Aerobiczna 6 Weidera

Marząc o szczupłym brzuchu z pięknie wyrzeźbionymi mięśniami konieczne jest przygotowanie odpowiedniego dla nas zestawu treningowego oraz planu odżywiania. Tutaj znajdziesz jeden z najpopularniejszych na świecie programów, który pomoże Ci w osiągnięciu pięknego brzucha. Mowa o aerobicznej szóstce Weidera (A6W). Jest to zestaw ćwiczeń mających wzmocnić mięśnie brzucha i wykształcić ich rzeźbę w dość krótkim czasie. W nagraniu znajdziesz podstawową wersje ćwiczenia, ale także modyfikację dla osób średniozaawansowanych i bardzo zaawansowanych.